Pożywne śniadanie przed pracą …

     Każdy wie że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, u nas także. Czasem wygląda to różnie w zależności od ilości czasu. Niejednokrotnie są to kanapki jedzone w pośpiechu, czasem przepyszne Pancake’i, innym razem jogurt z granolą, szybki sok owocowo-warzywny, a jeszcze innym razem owsianka. Często następny posiłek jemy około 8-10  godzin później ( tak zazwyczaj jest kiedy idziemy na reportaż ślubny- w tygodniu wygląda to inaczej). Musi być pożywnie i dwuetapowo: przed wyjściem z domu i zaraz po dotarciu na miejsce zdjęciowe. (czasem dojazd to 100 i więcej km – w tym czasie człowiek głodnieje nawet z nudów 🙂 )

Pośpiech nie musi oznaczać, że jemy nie zdrowo. Przykładamy  dużą uwagę do tego co jemy.  Ostatnio wynalazłam ” sklepik” ze zdrowymi produktami, z którego korzystam gdy czas mi nie pozwala na samodzielne przygotowywanie kulinarnych cudactw.


Granola  oraz Veganella ( taka nutella tylko dużo zdrowsza).
Machina Smaku

Naleśniki z własną konfiturą oraz liofilizowanymi owocami .

Granola Machina Smaku // Sok Chia.eu  // kawa Starbucks.

 


Batony i Krem Daktylowo-Kokosowy
Machina Smaku

Pancake’i z jogurtem naturalnym i owocami.

Świeże bułeczki z  dodatkiem płatków owsianych.
Oxy Diet


Owsianka z owocami leśnymi – do tego ziołowa herbata.
OxyDiet


Kawa  Starbucks //  Granola i Masło Migdałowo – Słonecznikowe idealna na kanapki oraz do owsianki !
Machina Smaku

Mus czekoladowy z przetartymi malinami na dnie a do tego liofilizowana żurawina.
OxyDiet

Vegannella // Pasta z pieczonym burakiem i czarnuszką świetna z pieczywem, ale także super smakuje z wędzonym indykiem na kanapkach.
Machina Smaku

Te i wiele innych pyszności dostarcza nam sił na dużą część dnia. Choć nie należymy do tych osób, które liczą każdą kalorie, dbamy o to by było smacznie i zdrowo. Wam polecamy to samo bo to chyba najważniejszy krok do dobrego samopoczucia na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *