My też podjęliśmy wyzwanie.

Donica na kwiaty Plant Box – FABRYKAFORM.PL , Rama łóżka IKEA, Zagłówek  MADEFORBED,
Stolik nocny 1 :  RAGABA , 2 : TWORCZYKAT, Koc w krate ICEWEAR , Koc szary EVESLEEP,
Poduszki i materac
EVESLEEP 

Nasza praca bardzo często przybiera znamiona tej intensywnej. Choć daleko jej do pracy czysto fizycznej to nierzadko zdarza nam się przekraczać pospolicie przyjęte 8 czy 12 godzin pracy dziennie. Szczególnie w sezonie letnim gdzie sami czasem łapiemy się na tym że przesadzamy :).

Dlatego tak bardzo ucieszyliśmy się na możliwość przetestowania ‚kompleksowego zestawu wspomagania wypoczynku’ w postaci materaca i poduszek EveSleep. Nasze wyzwanie trwa już od dłuższego czasu więc możemy już z pełnym przekonaniem przekazać Wam nasze spostrzeżenia.

Musze przyznać że jako fan raczej twardych posłań byłem sceptycznie nastawiony do nowości od EveSleep – w szczególności dość wysokich poduszek. Jako że jestem osobą, która potrafi się wyspać nawet bez poduszki ich wielkość i puszystość nie napawała mnie optymizmem.

(Donica na kwiaty Plant Box – FABRYKAFORM.PL , Koc ICEWEAR )

To nastawienie zmieniło się już po pierwszej nocy. Materiał z którego wykonane są zarówno materace jak i poduszki idealnie ‚poddaje’ się
i ukształtowuje pod ciało. Dodatkową zaletą jest minimalne przenoszenie ruchów na drugą stronę materaca. To właśnie ten element pozwala drugiej osobie okupującej przeciwną stronę łóżka na spokojny sen pomimo wiercenia się leżącego na drugiej połowie 🙂

Już sam fakt niewybudzania się nawzajem dodaje wiele do jakości snu. Dokładając do tego brak wbijających się sprężyn czy skrzypienia oraz idealne dopasowanie do fizjonomii ciała spowodował że wstawanie wypoczętym nawet po bardzo krótkiej nocy jest możliwe.

Z perspektywy czasu jedynym minusem całego rozwiązania była konieczność kupienia nowego łóżka 😉 poprzednie miało materac ‚wbudowany’ choć i to wyszło na dobre bo nowe jest większe!

B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *